Vážený zákazníku, Váš prohlížeč Internet Explorer nepodporuje technologie, které využívá náš e-shop. Pro správné fungování stránky používejte aktuálnější prohlížeče (Edge, Chrome, Firefox, Safari).

Favia  s.r.o.

 


FAVIA s.r.o. byla založena v září 1992. Na trhu je více jak třicet let a v dnešní době je největším velkoobchodem zabývající se distribucí vestavných spotřebičů v České republice. V nabídce má i spoustu zajímavých volně stojících spotřebičů od všech velkých značek na Českém trhu.

 

Nabízený sortiment.
Základ sortimentní nabídky firmy tvoří vestavné spotřebiče všech největších značek na českém trhu, jako jsou AEG, BOSCH, ELECTROLUX, MIELE, SIEMENS, BEKO, PHILCO, WHIRLPOOL, CANDY, HAIER, MORA, GORENJE, AMICA, FAGOR, LG, SAMSUNG atd…..

 

Kromě těchto značek, kde je distribuce zajištěna od přímých zastoupení pro Českou republiku, tudíž včetně záručního a pozáručního servisu, je společnost FAVIA s.r.o. výhradní dovozce odsavačů ELICA , největšího výrobce odsavačů v Evropě, který vyrábí odsavače, jak pod svou značkou ELICA, tak vyrábí odsavače i pro další značky na českém trhu.

 

Kromě spotřebičů má společnost FAVIA v nabídce i dřezy hlavních značek na trhu, jako jsou FRANKE, BLANCO či dřezů ELLECI, u kterých je společnost  FAVIA výhradním dovozcem této značky do České republiky. 

      

Prodejní místa
Za dobu své působnosti firma vybudovala tři obchodní pobočky - Praha, Plzeň a Pardubice. 

Ve všech těchto prodejních místech je zákazníkům k dispozici vzorková prodejna a dobře zásobený velkoobchodní sklad. 

Každé prodejní místo disponuje vlastní dopravou, prostřednictvím které zajišťuje rozvoz zboží až ke svým zákazníkům. 

V ostatních regionech republiky působí FAVIA s.r.o. prostřednictvím svých obchodních zástupců, kteří mají působnost v celé České republice a jsou schopni obratem reagovat na poptávky svých obchodních partnerů.

 

B2B portál

V poslední době společnost FAVIA s.r.o. spustila pro své partnery nový B2B portál, kde se nachází tisíce výrobků. Pomocí podrobného parametrického vyhledávání, každý nalezne výrobek, který bude odpovídat definovaným požadavkům, včetně všech potřebných podkladů pro jeho montáž.

Po registraci každý vidí ihned dostupnost daného výrobku, včetně svojí nákupní ceny, což ocení hlavně truhláři a kuchyňská studia, kterým toto zjednoduší vytváření cenových nabídek pro své klienty.